Romanda, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Skirama Dolomiti, Folgaria / Lavarone, 24.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 122047728


Romanda

Termín:

24.3.2018 - 31.3.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 590 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Romanda
Popis
Popis:
Zimní dovolená s širokou škálou vyžití, ubytování v hotelu Romanda*** s polopenzí
Ubytování v hotelu Romanda*** s polopenzí
85 km lyžařských tratí60 km běžeckých trasWiFi zdarmaLyžařské středisko vhodné pro rodiny s dětmi
Lyžování pro rodiny s dětmi

Folgaria - Lavarone patří mezi menší a levnější lyžařská střediska Zalyžujte si buď v Lavarone nebo Folgarii. Tyto 2 oddělené areály nabízí klientům až 85 km tratí. Díky velkému počtu jezdících koberců (hlavně v části Lavarone) je tento areál vhodný pro rodiny s dětmi. Díky téměř 100% umělému zasněžování pak nabízí i navzdory menší nadmořské výšce solidní sněhové podmínky. Nabídka pro běžkaře je bohatá. Poblíž vesničky Luserna na okraji areálu Lavarone najdete placený běžecký areál Centro Fondo Milegrobbe Vezzena, cca 60 km upravovaných tratí. V lyžařském středisku Lavarone je umístěn také zábavní areál pro děti Neveland společně s lyžařskou školou. Ve Folgarii je městský sportovní areál Palasport di Folgaria s vnitřním bazénem a dětským bazénem.


Ubytování v hotelu Romanda*** s polopenzí

Hotel Romanda se nachází 1 km od sjezdovek v Bertoldi. Ve vzdálenosti 100 m od hotelu Romanda se nachází jezero, na kterém je v zimě možné bruslit. Taktéž je zadarmo k dispozici městský ski bus, který je od hotelu vzdálen cca 100 m. Hotel Romanda byl nedávno zrekonstruován a je vybaven recepcí, barem, restaurací, TV místností, terasou, zahradou a parkovištěm. V třípatrovém hotelu je Wi-Fi zdarma, ale dostupné je pouze v prvních dvou patrech.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem a SAT/TV. Pokoje mají výhled na zahradu či jezero a některé mají k dispozici i balkon.


Stravování formou polopenze
Snídaně formou bufetuK večeři je k dispozici i salátový bufet
Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně zájezdu
Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit


Důležité informace o zájezdu
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasNa začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska
Poznámka

Cena zahrnuje: 7x ubytování/os., 7x polopenzi/os., ručníky a povlečení.

Cena nezahrnuje: skipas, cestovní pojištění, povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den - hradí se na místě.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Vyplněním formuláře pro Vás představuje nezávaznou poptávku. Na jejím základě Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat referentka naší cestovní agentury. Poskytne Vám další informace a v případě zájmu vyřídí vše potřebné pro zajištění Vaší dovolené.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdí referentka naší cestovní agentury.

Slevy na dítě a dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud s dítětem cestují dva dospělí.

Je-li jako forma ubytování uveden apartmán či studio, cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu nebo studia, není-li výslovně uvedeno jinak.

Provedete-li na našem webu žádost o rezervaci, ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. 

Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve jej většinou nejsme schopni zjistit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK