Hotel Park, Česká republika, Jeseníky, 23.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 135350196

Hotel Park

Česká republika » Jeseníky

Ostružná, Hotel starstarstarHotel Park

Termín:

23.2.2018 - 2.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 550 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko), sprcha, WC, TV, čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky o dvou pokojích (ložnice 3 lůžka - dvoulůžko a samostatné lůžko, ložnice 2 lůžka - dvoulůžko), sprcha, WC, TV.
Poloha
Hotel se nachází v půvabné vesničce Ostružná v oblasti Ramzovského sedla v nadmořské výšce 708 m.
Středisko
Ostružná
Lyžování
Běžky – ideální pro běžecké lyžování, v okolí je velké množství běžeckých tratí např. Červenohorské sedlo, Petříkov, Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem. Sjezd – Ramzová (900 m), čtyřsedačková lanovka, 3 vleky – délka sjezdovky 3 260 m, Ostružná (500 m), 5 vleků – délka sjezdovky 400 m, Petříkov (2 km), 6 vleků – délka sjezdovky 900 m (zastávka skibusu přímo u hotelu), Branná (6 km), 2 vleky, dvousedačková lanovka – délka sjezdovky 400 m. Všechny areály nabízejí lyžařské školy a půjčovny lyží. Krytý bazén, městské koupaliště v Jeseníku (cca 14 km).
Vybavení
Restaurace, dětský koutek, krytý bazén (8 x 3,5 x 1,3 m), celoroční venkovní termální bazén s mořskou vodou a teplotou 30-35°C, finská solná sauna, tělocvična, stolní tenis. Výtah není k dispozici. WiFi zdarma na pokojích a v přízemí hotelu.
Stravování
Snídaně bufetovým způsobem (dle obsazenosti hotelu) nebo jednotné servírované. Fakultativně - doplatek na polopenzi (večeře výběrem ze 2 menu servírované tříchodové - polévka, hlavní chod, desert )
Informace
Parkování u hotelu zdarma. Vstupy do termálního venkovního a krytého bazénu zdarma, stolní tenis zdarma. Při pobytu 5 více nocí navíc 1x solná sauna zdarma. S 20% slevou v místě Whirlpool, finská solná sauna, parafínové zábaly rukou, termoterapie-léčivá podložka na klouby a svaly.
Dětská cena
platí pro děti od 3 do 12 let. Jedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko má pobyt vč. snídaně zdarma při ubytování dvou dosp.osob na pokoji. Druhé dítě do 3 let platí postýlku 150 Kč vč. snídaně/noc nebo dětskou cenu na lůžku.
Další informace pro ceník
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
SLEVA 7=6 u pobytů na 7 nocí platí sleva 1 noc se snídaní zdarma. Sleva se neposkytuje z večeří.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK