Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Depandance Triton, Senior Klub na Jadranu - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Drvenik

Depandance Triton, Senior Klub na Jadranu

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Drvenik

, ApartmányDepandance Triton, Senior Klub na Jadranu

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Drvenik - transparent 25°C


Ubytování
moderní, komfortně vybavené klimatizované apartmány - typ 1/2+1 STUDIO - 2lůžkový pokoj s přistýlkou, 1/3 STUDIO - 3lůžkový pokoj, typ 1/3+1 B-AP - 2lůžková ložnice a denní místnost s jedním lůžkem, s možností přistýlky, typ 1/4 B-AP dvě 2lůžkové lonižce, typ 1/4 BM-AP a 1/4+1 BM-AP jedna 2lůžková ložnice a denní místnost se 2 lůžky u některých apartmánů s možností přistýlky, typ 1/5 - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s pevným lůžkem, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, balkon.
Poloha
vila v klidné části zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik, v bezprostřední blízkosti moře a hotelu Antonija. Vila je obsazována jako dependance hotelu Antonija.
Stravování
polopenze v hotelu ANTONIJA - snídaně formou bufetu a večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet.
Pláž
oblázková, cca 50 m.
Doplňující informace
ZDARMA - 1x využití masážního křesla/pobyt/dosp.os. a využití wellness 1 hod. (fitness, dýchání mořské vody a měření tlaku; ostatní služby za poplatek). Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 17.6. do 9.9. Pobytová taxa - cca 1 EUR/den/os. - platí se na místě.
Program
Pobyty doporučujeme všem, kteří se chtějí na Jadranu příjemně pobavit a současně udělat něco pro své zdraví. Účast na pobytech v Klubu českých seniorů není věkově omezena. PROGRAM KLUBU ČESKÝCH SENIORŮ: přednášky o zdraví, konzultace s lékařem/fyzioterapeutem, seznamka, výlety, pohybové aktivity, dechové cvičení, inhalace, měření tlaku, kulturní, taneční a filmové večery, „Ta naše písnička česká“, soutěže, šachy, karty, knihovna, možnost využití počítače s internetem.
Slevy
dítě do 2 let bez nároku na lužko a stravu - platí 2650 Kč/týden. dítě do 7 let na přistýlce - platí 2650 Kč/týden.
Vybavení a služby
v hotelu - restaurace, WI-FI ZDARMA, bar, terasa, parkoviště, v blízkosti market.
Sport a zábava
venkovní bazén (7x3 m x 1,2 m), whirlpool u bazénu, hotelová wellness zóna - sauna, masáže, whirlpool, půjčovna jízdních kol, vodní sporty.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.